Šilumos siurbliai

silumos-siurbliaiŠilumos siurbliai „oras – vanduo“ sistemos įrengimas leis ne tik mėgautis komfortiška šiluma Jūsų namuose šaltuoju metu laiku, bet ir vėsinti patalpas karštuoju sezonu. Ši sistema nereikalauja nuolatinės vartotojo priežiūros ir yra viena pigiausių ir efektyviausių patalpų šildymo būdų.

Siekiant ekonomiškiausio šios sitemos veikimo, patariama ją montuoti kartu su grindinio šildymo sistema arba derinant grindininį šildymą su žematemperatūriais radiatoriais ar ventiliatoriniais konvektoriais.

Kokio galingumo šilumos siurblio „oras – vanduo“ reikės galima nustatyti tik įvertinus pastato šiluminę varžą, šildomą patalpų plotą bei energijos poreikius. Tai atlieka mūsų specialistai konsultacijos metu.

Reikia atkreipti dėmesį, jog šiai sistemai įrengti reikės pakankamai galingo elektros įvado bei pakankamai vietos išoriniam blokui įrengti. Jis yra panašus į oro kondicionieriaus išorinį bloką, gali būti įrengiamas ant pastato sienos ar tvirtinamas prie grindinio. Svarbu pasirūpinti, jog išorinis blokas būtų patogioje tolesniam jo aptarnavimui vietoje bei aplink būtų pakankamai erdvės išmetamo oro cirkuliacijai.