saltechnus oro kondicionieriai nuo 750 eur

Dabar oro kondicionierius su montavimu – tik 750€!

Po ilgų darbų karštą vasaros dieną sugrįžti į vėsius namus – vienas nedidelių gyvenimo džiaugsmų. Tai patirti galite ir Jūs, nes dabar oro kondicionierių Jums galime sumontuoti tik už 750€!

Šiai akcijai skirti oro kondicionieriai yra 2,6kW šaldymo/šildymo galios, 500-950W el. galios ir gali būti montuojami iki 35 kv.m patalpose, priklausomai nuo jų būklės. Kaina gali pakilti tuo atveju, jei montavimui reikalingi ilgesni nei 4m freono vamzdeliai, t.y. jei išorinis oro kondicionieriaus blokas nuo vidinio bloko turės būti pastatytas toliau negu per 4 metrus. Tokiu atveju už kiekvieną papildomą metrą kaina pakils 15-20€. Taip pat kaina gali pakilti, jei oro kondicionieriaus montavimas bus labai sudėtingas, jei jam atlikti reikės papildomų įrenginių ar daug kruopštaus darbo. Daugiau informacijos telefonu +370 6 11 888 99 arba el. paštu info@saltechnus.lt. Continue reading “Dabar oro kondicionierius su montavimu – tik 750€!”

saltechnus oro kondicionieriai 50 procentu pigiau

Oro kondicionierius pigiau

Taip, tai įmanoma!

Atnaujinti oro kondicionieriai Šaltechnus meistrai gali Jums sumontuoti iki 50% pigiau

Atnaujinti oro kondicionieriai yra puiki galimybė sutaupyti. Šiai grupei priskiriami oro kondicionieriai – tai naudoti arba nauji įrenginiai, kurie po restauracijos ar remonto gali patikimai dirbti. Dėl šiuo metu turimų atnaujintų oro kondicionierių galite pasiteirauti telefonu +370 6 11 888 99 arba elektroniniu paštu info@saltechnus.lt. Visiems savo atliktiems darbams suteikiame garantiją! Continue reading “Oro kondicionierius pigiau”

oro kondicionieriaus funkcijos

Oro kondicionieriaus funkcijos

Dažnai klaidingai manoma, kad oro kondicionierius yra skirtas tik vėsinti orą patalpose, tačiau tai – ne vienintelė jo funkcija. Suprantama, kad kai lietuviškos vasaros trunka ne taip ir ilgai, o tikrai karštų dienų ne taip ir daug – tenka gerai apsvarstyti, ar verta į tai investuoti. Vis dėl to, siekiant užtikrinti komfortą namuose dažnai be oro kondicionieriaus apsieiti neįmanoma. Įvairios oro kondicionieriaus funkcijos paverčia jį naudojamą visus metus.

Oro  kondicionierius – ne tik vasarą

Atvėsus orams, norisi grįžti į jaukius ir šiltus namus, tačiau tai ne visada įmanoma, jei, pavyzdžiui, šildymas name vis dar neįjungtas. Tokiu atveju Jums gali pagelbėti oro kondicionierius, kuris gali šildyti Jūsų namų orą taip pat efektingai ir ekonomiškai, kaip ir šaldyti. Lyginant su elektriniais radiatoriais, oro kondicionierius suvartoja net 3 kartus mažiau elektros energijos. Tai dar viena labai svari priežastis, dėl kurios oro kondicionieriaus naudojimas patalpų šildymui vis labiau populiarėja. Continue reading “Oro kondicionieriaus funkcijos”

remontas

Ar Jūsų oro kondicionieriui reikalingas remontas?

Lengva ignoruoti problemas, kurių mes nematome. Kartais gendantis oro kondicionierius gali likti nepastebėtas labai ilgą laiką ir, atrodo, nustoti veikti be jokių įspėjančių požymių. Tačiau, jei žinosite į ką verta atkreipti dėmesį, galėsite laiku suprasti, kad Jūsų oro kondicionieriu reikalingas remontas. Kuo anksčiau problemą pastebėsite, tuo daugiau pinigų sutaupysite.

Oro kondicionierius pučia nebe tokį šaltą/šiltą orą kaip anksčiau

Tai gali atrodyti kaip aiškiai pastebimas kriterijus, tačiau kartais oro kondicionierius ima vis silpniau šaldyti ar šildyti orą palaipsniui per ilgą laiką – tokiu atveju problemą pastebėsite ne iškart. Pastebėjus, jog oro kondicionierius veikia nebe taip efektyviai kaip anksčiau, visada rekomenduojame kreiptis į mūsų „Šaltechnus“ specialistus, kurie nustatys gedimą ir jį pašalins. Ignoruojant šią problemą ir toliau naudojant oro kondicionierių, jo remonto kaina gali labai išaugti, nes tai gali privesti iki visiško oro kondicionieriaus gedimo.

Vanduo ar balos ten, kur jų ankčiau nebūdavo

Oro kondicionieriaus veikimo metu susidarantis kondensatinis vanduo – normalus procesas. Pasitaiko, jog Continue reading “Ar Jūsų oro kondicionieriui reikalingas remontas?”

kiek elektros energijos sunaudoja

Kiek elektros energijos sunaudoja oro kondicionierius?

Dažnai mūsų klientai klausia, kiek elektros energijos sunaudoja nuolat veikiantis oro kondicionierius. Tai priklauso nuo gana nemažai faktorių, bet pateikiame Jums keletą patarimų, kaip galima užsitikrinti, kad veikiantis oro kondicionierius nesuvartotų pernelyg daug elektros energijos.

Svarbu pasirinkti tinkamo galingumo oro kondicionierių

Renkantis oro kondicionierių ypatingai svarbu atkreipti dėmesį į jo galingumą. Pavyzdžiui, rašoma, jog įrenginys yra 2,6kW galingumo. Tai nurodo, kiek šalčio ar šilumos energijos oro kondicionierius pagamina, o ne kiek elektros energijos jis suvartoja. Dažniausiai tokio galingumo oro kondicionieriaus elektros sąnaudos yra apie 500-950W elektros energijos, priklausomai nuo jo veikimo rėžimo. Daugiausiai oro kondicionierius elektros energijos suvartoja Continue reading “Kiek elektros energijos sunaudoja oro kondicionierius?”

ar oro kondicionierius kenkia kūdikiui

Ar oro kondicionierius kenkia Jūsų kūdikiui?

Tapus tėvais iškyla daug klausimų, susijusių su vaikelio sveikata, komfortu ir saugumu. Karštomis vasaros dienomis susirūpinimą kelia ir tai, ar veikiantis oro kondicionierius kenkia Jūsų kūdikiui. Tačiau ar tai yra pagrįsta baimė ir kaip būtų galima to išvengti?

Kūdikiui taip pat būna per karšta

Kūdikiai dažnai tampa irzlūs ir tėvams, norintiems nuraminti vaikelį, tenka spėlioti, kas negerai. Kaip ir suaugusiems, kūdikiui taip pat reikia komfortabilios aplinkos. Svarbu pasirūpinti, kad kambario temperatūra ir vaikelio apranga būtų tinkami. Kai kambaryje per karšta, kūdikis tampa nervingas, o tai gali sukelti miego bei kitus sutrikimus.

Oro srautas iš kondicionieriaus

Dažnai nerimaujama dėl to, ar įjungus oro kondicionierių, šaltas oro srautas nesusargdins kūdikio. Svarbu pasirūpinti, kad šaltas oro kondicionieriaus vėjelis nepūstų tiesiai į Jūsų vaikelio lovytę, todėl reikėtų įsitikinti, kad lovelė pastatyta tinkamoje vietoje.

(more…)